Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам нафта

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Продавам нафта

    Няма кражби всичко е (почти) изрядно.
    Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

    Коментар


    • #32
      До: Продавам нафта

      Днес беше много натоварен ден то не бяха клиенти то не бяха проверки(СДВР,НАП)ИМАМ СИ ФАКТУРИ не от Илиянци за горивото.
      Тихомире имаме сделка при плащане в брой и ако може да смениш момите много грозни бе Внеси 5 от Русия по каталог да ги водим за един уикенд до една съседна държава на едно парти организирано от една фирма която ми дължи пари за транспорт и нямат пари да ми платят и ще им взимам от стоката бартер (50 акумулатори OPTIMA и двигателно масло 5000л. 15w40 и10w40)Момите са за купона ще финализираме сделкатаПри такава поръчка ще те поканя и теб.
      А Цвети където ме праща да чета ще ти отговоря на теб така,като потребител на форума гледай датата на темата ми е 1 Априлкато модератор :Зная много добре къде и как да си пусна тема с обява за търговска цел тук съм да се забавлявам с хобито си OFFROAD каквото и да значи това а не за бизнес, макар че работата ми с която си прекарвам свободното си време, транспорт на контейнери ще имам и клиенти тук Гадна е обстановката някой му викат криза затова гледай по весело, като реша да продавам труда си тук ще чета темата където ме пращаш.Всичко това пиша с усмивка надявам се и така да го чететеУспех на всички и ако на някай му трябва евтина НЕкрадена нафта да се обади по кабела.Три рафинерий бачкат за мене когато има с кво да плащам

      Коментар


      • #33
        Хайде на ефтината нафта още 2 минути и после - догодина!

        Е вече можеш да заключваш
        Последно редактирано от cveti; 03-04-09, 16:36.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #34
          До: Продавам нафта

          Първоначално публикуван от s_s1
          Е вече можеш да заключваш
          Защо да заключва аз бачкам 24/24 догодина живи и здрави до 1 април знаеш ли още колко неща и литри ще продам, ако стане далаверата с Тихомир.
          Последно редактирано от buldog; 01-04-09, 23:22.

          Коментар


          • #35
            До: Продавам нафта

            Първоначално публикуван от buldog Преглед на мнение
            Защо да заключва аз бачкам 24/24 догодина живи и здрави до 1 април знаеш ли още колко неща и литри ще продам, ако стане далаверата с Тихомир.
            Ще, ще! До догодина по това време не можете говори с мене - ще съм пръв петролен бос!..упс- нафтен исках да кажа...

            Коментар


            • #36
              До: Продавам нафта

              В туби ор нот в туби?Тва още великия Шекспир е ПИТАЛ!!!
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • #37
                До: Продавам нафта

                Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                Ще, ще! До догодина по това време не можете говори с мене - ще съм пръв петролен бос!..упс- нафтен исках да кажа...
                Виж и да уредим акумулаторите и маслата, OPTIMA жълта 340лв. червена 380лв. литър масло 6 лв. в туби по 25 л.Ако си БОС нема да е проблем за тебе.

                Коментар


                • #38
                  До: Продавам нафта

                  Нема проблем - сичко ше го уредим! Жълто, синьо, червено- няма значение... Зеленко/$$$/ само да има.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Продавам нафта

                    Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                    Нема проблем - сичко ше го уредим! Жълто, синьо, червено- няма значение... Зеленко/$$$/ само да има.
                    Процент баце имам и 100 вибратора от едно китайско карго

                    Коментар


                    • #40
                      До: Продавам нафта

                      Първоначално публикуван от buldog Преглед на мнение
                      Процент баце имам и 100 вибратора от едно китайско карго
                      Ааа, китайски вибратори не ща! Имат проблеми с изолацията и като ги пуснеш удря ток. Представи си някоя както го ползва и о, ужас - вместо вибратор се оказва електрошок! Не става туй - отхвърлям я тая оферта!

                      Коментар


                      • #41
                        До: Продавам нафта

                        Колега продаваш ли още нафта?
                        Устройва ме и директно в резервоара ми без туби.
                        Ники

                        Коментар


                        • #42
                          До: Продавам нафта

                          Първоначално публикуван от infineon Преглед на мнение
                          Колега продаваш ли още нафта?
                          Устройва ме и директно в резервоара ми без туби.
                          На 01.04.2010 г ще бъде доставката само кажи колко литра ти е резервора , къде и в колко часа искаш да ти го доставят .
                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Продавам нафта

                            Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                            На 01.04.2010 г ще бъде доставката само кажи колко литра ти е резервора , къде и в колко часа искаш да ти го доставят .
                            Изпревари ме за малко
                            Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                            Honda CB 919 Hornet
                            0898849413-Светльо
                            Кръвна Група: 0+

                            Коментар


                            • #44
                              До: Продавам нафта

                              Тук има един човек, който предлага супер изгодна оферта - почти без пари, цяла цистерна.
                              Предложението ще е валидно само на 29, 30 и 31 февруари 2010 г.
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • #45
                                До: Продавам нафта

                                Е май много маймунки на клона се качихме да не го счупим , или по точно не остана нафта айде купувайте бързо .
                                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X