Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Формула 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения


      • Skorpion_BG коментира
        Днес, 16:54
        Абе като слушах какви "нареждания" дава Тото Волф на Маси направо се втрещих!
    А ако беше останало в сила решението изостаналите автомобили да не могат да заемат местата си с изпреварване на колата за сигурност???

    П.П. Съвсем грубо нарушение беше и шаренето на Макс по пистата пред Хамстера, но се замете за момента под килима. Само да не се случи като преди години с Маса - световен шампион за 3-4 часа
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • коко келеша
      коко келеша коментира
      Редактиране на коментар
      О, и аз не съм почитател на Хамстера , просто 2 обиколки преди финала съобщиха на Макс, че рейсконтрола не разрешава разместването на автомобилите, на което Макс примиренчески отговори, че нищо не го учудва вече. И малко след това разрешиха разместването, но само на автомобилите, които бяха между Хамстера и Макс, което пък накара Тото Волф да побеснее отново. Квот станало, станало. Гледаме с надежда към сезон 2022 )))))))))))))))))))))))

    • бат'Марто
      бат'Марто коментира
      Редактиране на коментар
      Тоя смотан румънец нагъл, нека си беснее. Много се вживя като шеф на рейсконтрола....ма не е

    • genadi.tsvetkov
      genadi.tsvetkov коментира
      Редактиране на коментар
      За Тото разликата между първо и второ място сигурно се измерва в милиони,така че му прилича да беснее.

  • Аз съм много доволен. Да се изтъква че Верстапен шарел преди завоя а да не се споменава сеченето на завоя от Хамилтън с пълна газ, айде у левооо..., да духа супата този прикрит расист!!!
    А иначе ми направи впечатление мъжкарското поведение на Макс след финала, не изпадна в лигавене а се държеше много обрано, има шампионски дух в него. Какво да кажем за Перес.... голяма работа е тоя. В Турция също му показа къде зимуват раците!!! "ТОВА НЕ Е ЛИ ОПАСНО???" изхленчи кандидат шампиона!
    И поздрави за моят фаворит Фернандо, пребори Окон въпреки че не е изобщо слаб пилот.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • Мисля че Маси ще се пенсионира преди Райконен.

      Коментар


      • бат'Марто
        бат'Марто коментира
        Редактиране на коментар
        Няма да е загуба...

    • Маси направи купчина глупости.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • Почна се:
        https://gong.bg/motorni/formula-1/me...rstapen-662305
        За "шаренето" на Макс нищо.
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • TigerHunter
          TigerHunter коментира
          Редактиране на коментар
          Това имах предвид, Марто. Първата обиколка трябваше да нареди Хам да върне позицията, а се направи на ударен. Тъпо изпълнение.Типичен пример за редуване на услуги. Дали при предичния ( Бог да ми прости, че не ми идва името му и Бог да го прости!), щеше да допусне тия шикалкавения. И то не е от днеска.

          ПП: Чарли Уайтинг. Нека почива в мир човека!
          Последно редактирано от TigerHunter; 12-12-21, 19:26.

        • бат'Марто
          бат'Марто коментира
          Редактиране на коментар
          Е те така идва Видов ден ! А не другия циганин(румънския) да нарежда кога да излиза кола за сигурност, кога да не излиза, колко обиколки да навърти сейфти кара и те така...Ако днес Манго беше станал шампион, повече тоя спорт нямаше да го гледам ! И не само аз !

        • Паджеровод
          Паджеровод коментира
          Редактиране на коментар
          И аз се бях заканил. Преди 3години дадох два бона за да съм на състезание, та нямаше да ми е лесно отказването, ама почнаха да ми се образуват нерви вече

      • Меси имаше още една глупост за правене, но не посмя - ако не беше рестартирал състезанието накрая. Така се бяха разбрали с Тото и затова оставиха Люис по джапанки. Но изведнъж се отметна и сега ще го яде затова.

        Коментар


        • TigerHunter
          TigerHunter коментира
          Редактиране на коментар
          Лука, сам не си вярваш. Уговорки?! Стига бе!
          Тия дни ще съм по Панагюрско. Ще черпя, ако ми докажеш, че е имало уговорки.

        • Паджеровод
          Паджеровод коментира
          Редактиране на коментар
          Ама ако не мога да го докажа, аз ли ще черпя?😳
          Мен ме няма тия дни тогава.😜
          И догодина ще викам срещу втория седемкратен обаче. А ти срещу първия.

        • TigerHunter
          TigerHunter коментира
          Редактиране на коментар
          Аз шъ черпя като гост. Нямам ядове с това, че Макс стана световен. Всеки от двамата заслужава титлата.. Имам претенции към Маси. Така не се водят състезания. И Мерцедес можеха да вкарат Хам за нови софт. Но тоя кретен в последния момент си промени решението и нямаше кога да реагират. Докато РБ нямаха какво да губят. Те можеха да си позволят да рискуват, предвид факта, че бяха по-бавни в състезателно темпо.
          Последно редактирано от TigerHunter; 12-12-21, 22:19.

      • Може да се каже, че Мерцедес сами се биха...или са взели тактиците на Ферари ! Не разбрах защо трябваше да отговарят на стратегията на Верстапен като веднага вкарат Хамилтън да си смени все още читавите медиум гуми? Защо не го вкараха при сейфти кара и да му сложат меки гуми? Защо трябваше Ботас да се мъчи до 30-тата обиколка с медиум, а за само 28 да му сложат хард ?
        Понеже сега се пуска комуникацията с Маси сме склонни да го обвиняваме без въобще да имаме представа каква е била тя с Чарли Уайтинг( лека му пръст) .

        Честно казано без да съм фен на нито един от двамата се радвам, че Макс спечели титлата. Направо с нетърпение ще тръпна в очакване на следващия сезон и евентуалната борба не само между двамата, а и съотборниците им като очаквам младия и нахъсан Ръсел да лази сериозно по нервите Хамилтънови !

        Коментар


        • Abu Dhabi 2021 GP: New footage suggests Michael Masi was swayed by Red Bull in final laps (givemesport.com)

          Честито на "победителите"!
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • Но битият си е бит... Пък кой какво казал казал

            Коментар


            • Да е бит, колко да е бит? До последно си водеше стабилно. Въпросът е от КОГО е бит? От Макс? Не смятам.
              Във всеки случай, едва ли повече ще им позволят да говорят с рейс директора, освен след края на състезанието. Което е и правилното. Съмнявам се, Чарли да допуснеше тоя ФАРС.
              Маси се държа, като мека китка.
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • Не, просто се опитваше да угоди на всички. Какво значи "разбрах"? Казано няколко пъти? Добре, ясно, не се дрънкай повече.
                Все ми е тая дали Макс е победил. Важното е Люис да не вземе осма титла.
                Хубаво е, че този сезон разбърква картите и всичко започва наново.

                Коментар


                • TigerHunter
                  TigerHunter коментира
                  Редактиране на коментар
                  Все ми е тая. дали Люис ще вземе осма. Ще се радвам, Ландо, Джордж, Сайнц,Леклер и други, да не позволят на арогантното лайненце да го изравни, камо ли задмине.

              • То и оня, от мерцедес си хортуваше с Маси, ама май забравихте...
                HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                Коментар


                • TigerHunter
                  TigerHunter коментира
                  Редактиране на коментар
                  Хортуваше си. За да му каже: " Майкъл, това не е правилно!" А не да му казва КАКВО да направи.

                • dimkaraganchev
                  dimkaraganchev коментира
                  Редактиране на коментар
                  Напротив, направо му нарисува, какво точно трябва да направи.

              • Помня в първото състезание за 21-ва година как когато Верстапен изпревари Хамилтън изпускайки завоя на 3-тата секунда Маси се развика да върне позицията... ай сиктир, писна ми Хамилтън да бъде превъзнасян. Много се самозабрави това момче, нямало да комуникира със света, на мен ми е се тая....
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • Почва се!

                  Коментар


                  • Да, аз съм доста нетърпелив...
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X