Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Формула 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Формула 1

    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение


    ...... а Макс : "А , пистата си е добре . Аре пускайте ни де ! "

    Иначе относно масата ( не Фелипе , а буквално) : един приятел констатира преди състезанието : "В Бразилия е най- готиното . Шест часА , седаш си се едно си на вечеря , как си му е ред : ракия , салата , пържоли , червено вино ... и оп! , то станАло 23.00ч. - Време за разбор на Ф1. Демек : Наздраве! "

    ПС. забравих . Честито шампион на Нико ! Да се радва , че ше му е единствено- догодина Шоколадовия ше го навре в кюшето.
    Ако беше на мястото на Нико нито щеше да кара така нито щеше да говори така защото заради голям късмет не видя мантинелите от близо. Освен това стратегията на Редбул явно беше разделена тотално на две, Верстапен на 100% настройки за мокро + отличната им аеродинамика, и обратното при Рикиардо, не смятам че втория би дал толкова лесно да бъде изпреварен ако не беше така.

    А иначе времето на излъчване и на мен ми е голям проблем, нормалното за нас време в 15 часа ми разбива целия ден, не мога да си свърша работата в къщи.
    Последно редактирано от disko04; 14-11-16, 09:56.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • От: Формула 1

      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      ...образно казано

      ... а буквално : явно е имало защо .

      Най-много ме изкефиха разговорите с пилотите относно състоянието на пистата , докато се возеха след пилотната кола . Един вика : "нищо се не види" , друг :" мноо дъжд ! " ... и т.н.
      ...... а Макс : "А , пистата си е добре . Аре пускайте ни де ! "

      Иначе относно масата ( не Фелипе , а буквално) : един приятел констатира преди състезанието : "В Бразилия е най- готиното . Шест часА , седаш си се едно си на вечеря , как си му е ред : ракия , салата , пържоли , червено вино ... и оп! , то станАло 23.00ч. - Време за разбор на Ф1. Демек : Наздраве! "

      ПС. забравих . Честито шампион на Нико ! Да се радва , че ше му е единствено- догодина Шоколадовия ше го навре в кюшето.
      Чакай малко с шампиона,да не го опляскат и двата Ред була на последното.
      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
      Враца

      Коментар


      • От: Формула 1

        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
        Ако беше на мястото на Нико нито щеше да кара така нито щеше да говори така защото заради голям късмет не видя мантинелите от близо....
        За късмета и уменията , момчето си го казА : пе`есе на пе`есе

        Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
        Чакай малко с шампиона,да не го опляскат и двата Ред була на последното.
        Нема такава опасност . Дъжд в Абу Даби не се очаква .
        Последно редактирано от Vlado_Ts; 14-11-16, 11:45.
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • От: Формула 1

          Вече не знам от колко/много са/ години следя редовно състезанията във формула1. Никога не е било толкова безинтересно, безвкусно, да не кажа - кич! Вече няма тръпката, че наближава ново състезание. Какво да му гледам и кого...?! Сигурно сам съм си виновен! Защо ми трябва да помня състезатели, като Хънт, Прост, Менсъл, Сена... Които бяха достатъчно мъже, за да напуснат надпреварата и да се опитат да спасят и извадят от горящия автомобил "съперника" си! Или след някой неуспех да слязат от колата, да и теглят един шут с думите:"...какво му става на този японски боклук?" Да не говорим за личните свади помежду им, породени в голяма част от случаите, от общи жени?! Или пък да видиш как се добутва изгаснал преди финала автомобил поради свършване на горивото от самия пилот! Това беше мъжко поведение и то не режисирано!
          И най-важното - състезанията се печелеха на пистата! Не в боксовете, не в Централата или където и да е...!
          Извинявам се за малкото лирическо отклонение.

          Коментар


          • От: Формула 1

            Не виждам защо се извиняваш... Напълно си прав, а и темата си е формула 1.
            При мен тръпката за следващото състезание също изчезна...
            Наздраве
            "Bis dat qui cito dat"

            Коментар


            • От: Формула 1

              Наздраве!!!

              Коментар


              • От: Формула 1

                Пресилвате! Видях как десетки фенове се нареждат на безкрайна опашка, чакаща няколко минутно раздаване на автографи, което ще започне след 3 или 4 часа. Шанс за такъв имат няколко човека от началото на опашката, но никой не се прережда, а всички сядат на цимента и вадят сандвичите.
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: Формула 1

                  Пресилват ама много даже. Технически сега формулата е на светлинни години напред, но пък не бучи, тц тц, а пилотите са просто много по-дисциплинирани, но това не е зрелищно. Около някогашните лоши момчета миришеше много на изгоряло. На мен не ми се гледа как някой се пържи в смачкана консерва, а друг целува кръстчето и тръгва като луд през завоите понеже Мадоната била с него видите ли. Лека им пръст, но не ми пука толкова за тях, колкото за един, който много не го обичат, но се превърна в машина за да спечели 7 титли, а после каръшки си счупи главата на ски.
                  Иначе наздраве и от мен.

                  Коментар


                  • От: Формула 1

                    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                    Пресилват ама много даже. Технически сега формулата е на светлинни години напред, но пък не бучи, тц тц, а пилотите са просто много по-дисциплинирани, но това не е зрелищно. Около някогашните лоши момчета миришеше много на изгоряло. На мен не ми се гледа как някой се пържи в смачкана консерва, а друг целува кръстчето и тръгва като луд през завоите понеже Мадоната била с него видите ли. Лека им пръст, но не ми пука толкова за тях, колкото за един, който много не го обичат, но се превърна в машина за да спечели 7 титли, а после каръшки си счупи главата на ски.
                    Иначе наздраве и от мен.
                    С някои редки изключения, мисля,че на никой не му се гледа такова нещо. Пък и аз нямах в предвид това, но...няма да задълбавам.
                    И да спрем с тези "наздравици", защото ше се напием!

                    Коментар


                    • От: Формула 1

                      Добре, Божич да дава таблицата за утре тогава

                      Коментар


                      • От: Формула 1

                        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                        Пресилват ама много даже. Технически сега формулата е на светлинни години напред, но пък не бучи, тц тц, а пилотите са просто много по-дисциплинирани, но това не е зрелищно. Около някогашните лоши момчета миришеше много на изгоряло. На мен не ми се гледа как някой се пържи в смачкана консерва, а друг целува кръстчето и тръгва като луд през завоите понеже Мадоната била с него видите ли. Лека им пръст, но не ми пука толкова за тях, колкото за един, който много не го обичат, но се превърна в машина за да спечели 7 титли, а после каръшки си счупи главата на ски.
                        Иначе наздраве и от мен.
                        На формулата поне пилотите са наясно с рисковете и го правят в името на нещо та било то и доволно имагинерно . По нашите пътища съм се нагледал на смазани консерви много повече от колкото има сигурно в цялата история на Ф 1 .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Формула 1

                          Не знам дали Божич не е на пистата (дано)...
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Формула 1

                            Още повече!

                            1 44 Lewis Hamilton HAM Mercedes 1:39.487 1:39.382 1:38.755 12
                            2 6 Nico Rosberg ROS Mercedes 1:40.511 1:39.490 1:39.058 12
                            3 3 Daniel Ricciardo RIC Red Bull Racing TAG Heuer 1:41.002 1:40.429 1:39.589 17
                            4 7 Kimi Räikkönen RAI Ferrari 1:40.338 1:39.629 1:39.604 14
                            5 5 Sebastian Vettel VET Ferrari 1:40.341 1:40.034 1:39.661 14
                            6 33 Max Verstappen VES Red Bull Racing TAG Heuer 1:40.424 1:39.903 1:39.818 13
                            7 27 Nico Hulkenberg HUL Force India Mercedes 1:41.000 1:40.709 1:40.501 12
                            8 11 Sergio Perez PER Force India Mercedes 1:40.864 1:40.743 1:40.519 12
                            9 14 Fernando Alonso ALO McLaren Honda 1:41.616 1:41.044 1:41.106 17
                            10 19 Felipe Massa MAS Williams Mercedes 1:41.157 1:40.858 1:41.213 15
                            11 77 Valtteri Bottas BOT Williams Mercedes 1:41.192 1:41.084 9
                            12 22 Jenson Button BUT McLaren Honda 1:41.158 1:41.272 14
                            13 21 Esteban Gutierrez GUT Haas Ferrari 1:41.639 1:41.480 16
                            14 8 Romain Grosjean GRO Haas Ferrari 1:41.467 1:41.564 15
                            15 30 Jolyon Palmer PAL Renault 1:41.775 1:41.820 14
                            16 94 Pascal Wehrlein WEH MRT Mercedes 1:41.886 1:41.995 14
                            17 26 Daniil Kvyat KVY Toro Rosso Ferrari 1:42.003 9
                            18 20 Kevin Magnussen MAG Renault 1:42.142 6
                            19 12 Felipe Nasr NAS Sauber Ferrari 1:42.247 8
                            20 31 Esteban Ocon OCO MRT Mercedes 1:42.286 8
                            21 55 Carlos Sainz SAI Toro Rosso Ferrari 1:42.393 9
                            22 9 Marcus Ericsson ERI Sauber Ferrari 1:42.637 8
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Формула 1

                              Честит нов световен шампион! Хамилтън направи всичко възможно това да не се случи, но не му мина номера. Не можа да загуби достойно. Розберг кара умно и достатъчно добре, за мен си заслужи титлата нищо че не е най бързия пилот в решетката. Пожелавам на всички Ви и на себе си, да сме живи и здрави за да коментираме и следващия сезон, добър или лош!
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар


                              • От: Формула 1

                                Честито на Нико!
                                Кой каза, че сезоните напоследък били безинтересни? До последната секунда състезание и ку***ски номерца

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X