Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Формула 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Формула 1

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    За Хамилтън е изключителен уикенд.
    Той си харесва тази писта.

    А Алонсо не го жалете! Отказа се от следващи титли и си оправя финансите.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • От: Формула 1

      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      Иначе като гледам , най-самопрее@ал се тази година се очертава Алонсо . Що му требеше каруца , теглена от Хонда?!
      Щото в най великите си периоди и Макларън и Уилямс ги е теглела точно Хонда. Иначе Алонсо все нещо не му е наред.Ту колата виновна,ту съотборник,или една камара други причини!

      За трето състезание не е толкова зле Макларън. При НБО са 10-ти,ама не помня кой от двамата.И една от най високите максимални скорости! Ама да сте чули Бътън да се оплаква? А Алонсо съвсем скоро пак ще почне!
      Иво (таксито) Андреев
      0988 91 80 50
      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

      Коментар


      • От: Формула 1

        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
        ....А Алонсо не го жалете! Отказа се от следващи титли и си оправя финансите.
        Тъй, тъй! Самият той каза, че ще приключи кариерата си в Макларън.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Формула 1

          Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
          Щото в най великите си периоди и Макларън и Уилямс ги е теглела точно Хонда. Иначе Алонсо все нещо не му е наред.Ту колата виновна,ту съотборник,или една камара други причини!

          За трето състезание не е толкова зле Макларън. При НБО са 10-ти,ама не помня кой от двамата.И една от най високите максимални скорости! Ама да сте чули Бътън да се оплаква? А Алонсо съвсем скоро пак ще почне!
          Именно "теглела" . От доста дълго време тегли .....
          Иначе човекът си е прав да негодува . Не е ли срамота Макларън да е зад отборите-пълнеж ?

          И трето : може и да почне , но няма да е съвсем скоро . Тази година не ги виждам .

          Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
          Кво се радвате, чак толкова... Нищо интересно - скучно състезание.
          Е що да не се радваме ?! Когато швепсовете правеха състезанията скучни , нима нямаше радващи се ?

          Сега се радваме на Люис .
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • От: Формула 1

            Според мен на Ферари им трябва още малко за да бият Мерцедес. Не са готови още! Ще започнат да бият, като започнат да си вземат квалификациите и състезанието в Китай го показа много ясно - няма ги големите разлики отпреди! Темпото на двата водещи тима беше идентично, докато кончетата не върнаха газта на края (беше безсмислено да напъват повече). Няма ли кола за сигурност на пистата и фрапиращо слаби влизания в бокса, няма и размествания в челото. Уилямс според мен вървят много добре и за мен няма да е изненада ако видим подиум/и за тима до края на сезона. Със сигурност някой от големите ако обърка нещо - ще го накажат... Който твърди, че нещата са като миналата година, явно гледа друг шампионат.

            Коментар


            • От: Формула 1

              Относно Макларън, интересно би трябвало да стане след Бахрейн, защото както чух че твърдят тогава им приключва тестовата програма, значи за Испания трябва да вдигнат мощноста на към по нормални стойности. До сега в състезанията има интересни моменти когато за обиколка или сектори от такава постигат много интересни времена, явно за части от време тестват на повече коне наблюдавайки може би охлаждането как ще е.
              А относно Ферари, не мисля че са толкова близо до Мерцедес, по скоро това е политика първо за повишаване на интереса към спорта и второ не-разкриване на пълните им възможности на Мерц, пазейки си резервите за по нататък.
              Относно Алонсо, логиката му на мислене че би съжалявал само ако Ферари станат СШ, е правилна защото той втори е бил 3 пъти, а Фетел сигурно ще е трети накрая, така че може би пробив в Макларън-Хонда е по възможен и очакван.
              Последно редактирано от disko04; 14-04-15, 09:14.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • От: Формула 1

                Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                Макларън - интересни моменти
                Под вола теле... Няма да е тази година... А може и да не е следващата... Помните ли колко им бяха нужни на Мерцедес?
                Е, също толкова ще им трябват.

                Коментар


                • От: Формула 1

                  Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                  Под вола теле... Няма да е тази година... А може и да не е следващата... Помните ли колко им бяха нужни на Мерцедес?
                  Е, също толкова ще им трябват.
                  Абе помнин ние Обаче още първата година (`96-та) с двигател Мерцедес станаха четвърти при конструкторите . Като след още 2 години последваха двете шампионски титли на Хакинен. Докато сега първата година с Хонда виждаме къде са .

                  Дано да имат възходящо развитие , ама ти помниш ли кога двигател Хонда е ставал шампион за последно ?
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • От: Формула 1

                    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                    Абе помнин ние Обаче още първата година (`96-та) с двигател Мерцедес станаха четвърти при конструкторите . Като след още 2 години последваха двете шампионски титли на Хакинен. Докато сега първата година с Хонда виждаме къде са .

                    Дано да имат възходящо развитие , ама ти помниш ли кога двигател Хонда е ставал шампион за последно ?
                    със Сена и Макларън, 91-а...
                    ама бяха я почнали с Уйлямс и Менсъл, още от 86-та...

                    Коментар


                    • От: Формула 1

                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      Именно "теглела" . От доста дълго време тегли .....
                      Иначе човекът си е прав да негодува . Не е ли срамота Макларън да е зад отборите-пълнеж ?
                      И трето : може и да почне , но няма да е съвсем скоро . Тази година не ги виждам .
                      Без да съм фен на Макларън,гледай само къде ще са 10-12-ти кръг!

                      В сравнение със сега! Защото само от 1-ви до 3-ти кръг има огромна разлика!
                      Иво (таксито) Андреев
                      0988 91 80 50
                      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                      Коментар


                      • От: Формула 1

                        Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                        Под вола теле... Няма да е тази година... А може и да не е следващата... Помните ли колко им бяха нужни на Мерцедес?
                        Е, също толкова ще им трябват.
                        Само сравни историята на Мерцедес и Макларън-Хонда в Формулата и ще стане ясно че няма да чакаме толкова много!
                        Иво (таксито) Андреев
                        0988 91 80 50
                        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                        Коментар


                        • От: Формула 1

                          Аз мисля, че се движат добре
                          От+3,5 сек първия старт през +2,5 втория до почти +1,5 третия.
                          Доволни от показаната надеждност в Китай, ще повишат мощността за Бахрейн, а в Испания ще има нова еволюция на двигателя.
                          Аз на Хонда имам доверие, че ще се справят.
                          Повече ме притеснява Макларън.
                          Вероятно ще се окаже че нямат даунфорс, като оправят мотора.
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • От: Формула 1

                            Разчитаме на аеро-динамика на РедБул.
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • От: Формула 1

                              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                              ....
                              Повече ме притеснява Макларън.
                              Вероятно ще се окаже че нямат даунфорс, като оправят мотора....
                              За каруцата - спор няма. Ей кво съм писал ноември , миналата година :

                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              ...Аз не ги виждам на върха и по- догодина .
                              От една страна , злите езици говорят , че Хонда са все още далеч от авангарда .
                              От друга страна : Макларън и тази година притежаваха най-добрия двигател , пък ей ги де са.

                              С други думи : проблемът не им е в двигателя . Ако не си оправят каруцата , ще им е язък и за аеродинамичните тунели и за хай технологиите и за традициите .
                              Дано с Алонсо се пораздвижат нещо , но все ми се чини , че преминаването му в Макларън ще е "от трън , та на глог" ....
                              За Макларън : толкоз ! Ще ми е любопитно да ги гледам ( по съвета на Иво ) чак след десетия кръг :

                              Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                              ....Без да съм фен на Макларън,гледай само къде ще са 10-12-ти кръг!

                              ....
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • От: Формула 1

                                Хванахме се на бас на бутилка уиски с един приятел, върл фен на всички хонди. Според него в Монако не само, че ще са конкурентни, но и ще стартират от топ 10 в стартовата решетка. Чакам си уискито...
                                Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X