Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Британия въвежда челен български опит в демографията

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Британия въвежда челен български опит в демографията

    Авангарден метод многократно прилаган в демографски центрове като Факултето и Столипиново навлиза в Обединеното кралство.

    http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...cle2233878.ece

    Момче на 13 и момиче на 15 стват родители от 1 опит.

    Рекорда на UК се държи от 12 годишен татко през 1998г.

    Британците са усвоили основата на технологията: бащата на младия татко има 9 деца от неизвестно колко партньорки, подобна е и ситуацията в семейството на 15 годишната майка.

    Никой от тях не работи - всички са на помощи. Следващата стъпка е да усвоят техниките за допълнителни доходи:

    1. Приканване на обществото към благотворителност: (Бате, бате, дай 5лв че гладно чавето беее)
    2. Освобождаване на околните от ненужна собственост: портфейли, дамски чанти, кокошки, туби ракия и др.
    [COLOR=blue][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Arial Black]When you see DEATH staring in your eyes and you feel her cold breath on your face, don’t slam on the brakes – make a sharp turn…[/FONT] [/FONT][/COLOR]
    [/COLOR]

  • #2
    До: Британия въвежда челен български опит в демографията

    "На нашто МусаИбе, ни му са ходи на училищи..."

    http://fishki.net/comment.php?id=47918

    А иначе, за някои хора социалните помощи за деца са си бизнес, дори и в Америката...
    http://fishki.net/comment.php?id=47855
    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

    Коментар


    • #3
      До: Британия въвежда челен български опит в демографията

      Междо другото, те англичаните не се различават много от циганите.Мръсни са, и живеят като свине.На по 12-13 години вече имат проблем с алкохола или наркотиците.А сега и това, сигурен съм, че случайте на 15-16 годишни майки и татковци са доста.
      Има нещо сбъркатно в тази нация !!!!

      п.п.А това за майката с много деца го четох днес във вестника и бях

      Коментар


      • #4
        До: Британия въвежда челен български опит в демографията

        Аз не съм съвсем наясно би ли могъл 13 годишен да бъде баща ... биологично (явно е възможно). Но драмата се завихря с пълна сила - днес вече има инфо, че не е сигурно дали той е бащата http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1274457

        Очакваме продължението на сапунката...
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • #5
          Само завиждате 🤣
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            До колкото Индия е най голямата циганска махала с има няма 1.5 милиарда мангала а в Англия има доволно много такива "англичани" това си е нещо нормално . Даже и министър - председател си сложиха братчед от боята вярно бая години след нашия църн Костов
            Последно редактирано от sek.1; 24-09-23, 06:23.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • Alexr
              Alexr коментира
              Редактиране на коментар
              Не знам до колко случката на Сунак е същата, но дъщеря ми, в британски университет се сблъска с феномена "етнически вот". На изборите за председател на студентския съвет участват около една трета от студентите. Изборите, които тя наблюдаваше, активността отиде на около половината. Тайната - имаха кандидат за председател на студентския съвет една индийка. Всички студенти от Индия, Пакистан, Непал и Бангладеш са гласували и то за тази кандидатка. Естествено е спечелила. Дъщеря ми особено я беше учидило единомисллието на пакистанците. Според нея не би трябвало да е така, защото Индия и Пакистан са във война.

            • sek.1
              sek.1 коментира
              Редактиране на коментар
              А то и при нас е същото . В регионите където преобладават българските мюсюлмани в България повече от 30 години печели само и единствено ДПС . Циганите както винаги са намерили на хляба мекото и компактно гласуват само ако някой плати . Със Сунак играта е да покажат колко са демократични като с Обама в щатите . Поне в щатите тая грешка със сигурност няма да я повторят . Не че сегашния склерозирал дъртак е по добре .
              Последно редактирано от sek.1; 26-09-23, 09:18.

          • #7
            От къде я намерихте тая тема от преди 14 години... Те въпросните родители вече може да са станали баба и дядо ако са запазили семейната традиция

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X