Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МБАЛ "Света София"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • МБАЛ "Света София"

    Може ли да ме ориентирате къде точно се намира тази болница и най-близкият хотел до нея?

  • #2
    До: МБАЛ "Света София"

    Първоначално публикуван от haki Преглед на мнение
    Може ли да ме ориентирате къде точно се намира тази болница и най-близкият хотел до нея?
    Малко повече инфо? Не я намирам на подробната карта с такова име . В какво е специализирана и горе долу квартал?

    Коментар


    • #3
      До: МБАЛ "Света София"

      Първоначално публикуван от haki Преглед на мнение
      Може ли да ме ориентирате къде точно се намира тази болница и най-близкият хотел до нея?
      http://bgmaps.com/map.aspx?sid=7a0df...1&initsearch=1
      Написах МБАЛ Света София на http://bgmaps.com и ми излезе това....приятно търсене на хотел и успех.

      Коментар


      • #4
        До: МБАЛ "Света София"

        Първоначално публикуван от haki Преглед на мнение
        Може ли да ме ориентирате къде точно се намира тази болница и най-близкият хотел до нея?
        Първа АГ болница "Света София" ли имате предвид? Ако да - ето инаформация http://www.1agb.com/contacts.php .

        Коментар


        • #5
          До: МБАЛ "Света София"

          По адрес се води бул.България

          Коментар


          • #6
            До: МБАЛ "Света София"

            Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
            http://bgmaps.com/map.aspx?sid=7a0df...1&initsearch=1
            Написах МБАЛ Света София на http://bgmaps.com и ми излезе това....приятно търсене на хотел и успех.
            Само да вметна, това със сигурност не е МБАЛ - многопрофилна болница за активно лечение. Такова в София са 5 бр. бившите "градски болници" от Първа до Пета.А иначе, така като до гледам местоположението, точно отсреща през булеварда е хотел Феста, а нагоре към Бояна има много.

            Коментар


            • #7
              До: МБАЛ "Света София"

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Само да вметна, това със сигурност не е МБАЛ - многопрофилна болница за активно лечение. Такова в София са 5 бр. бившите "градски болници" от Първа до Пета.А иначе, така като до гледам местоположението, точно отсреща през булеварда е хотел Феста, а нагоре към Бояна има много.
              Не го подвеждай, колега. Точно МБАЛ си е!
              Идвайки от Кърджали можеш да минеш по южната дъга на Околовръстното до разклона за Бояна; там надясно до първия светофар, обратно посока Бояна и в дясно е болницата. Или през Цариградско шосе, Орлов мост на ляво, после само направо до болницата.
              Успех!

              Коментар


              • #8
                До: МБАЛ "Света София"

                Благодаря за отзивчивоста колеги.Май през околовръстното ще ми е най-лесно.

                Коментар


                • #9
                  До: МБАЛ "Света София"

                  Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                  Не го подвеждай, колега. Точно МБАЛ си е!
                  Идвайки от Кърджали можеш да минеш по южната дъга на Околовръстното до разклона за Бояна; там надясно до първия светофар, обратно посока Бояна и в дясно е болницата. Или през Цариградско шосе, Орлов мост на ляво, после само направо до болницата.
                  Успех!
                  По никакъв начин не съм искал да подвеждам който и да е. Просто познавам района и там до преди 2 години беше гола поляна. Та се замислям са разни неща. Искрено се надявам да греша.

                  Коментар


                  • #10
                    До: МБАЛ "Света София"

                    Болницата Св. София (специализирана за лечение на белодробни заболявания) се намира на ул. Здраве - успоредна на бул. България. На 200 метра по същата улица има хотел - ,,Медик". Цените не са много добри. Има и други хотели в радиус от 800-1000 м с по-добри цени.
                    Последно редактирано от emanuilis; 26-01-09, 18:48.
                    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                    LZ1EMS

                    Коментар


                    • #11
                      До: МБАЛ "Света София"

                      на бул. България е - на гърба на бизнес център Белисимо (той си е на самия бул. България , а болницата е завивяйки в края му наляво), малко преди околовръстното е .... или Бояна


                      от Орлов мост например посока към НДК само направо от там на бул България и само направо смело , по-нагоре е от Била и тн


                      хотел има почти диагонал срещу нея - Фиеста Барсело и малки в района

                      Коментар


                      • #12
                        До: МБАЛ "Света София"

                        завива се надясно - съжалявам но битката с посоките понякога я губя

                        Коментар


                        • #13
                          До: МБАЛ "Света София"

                          Първоначално публикуван от Софианитка Преглед на мнение
                          завива се надясно - съжалявам но битката с посоките понякога я губя
                          Няма лошонамерих я и си свърших работата.Благодаря ти още веднъж.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X