Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прогонване на змии от дома

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Прогонване на змии от дома

    Право думате, требе си 4-ка и в скучните моменти да разцепват белотец

    Коментар


    • До: Прогонване на змии от дома

      Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
      Право думате, требе си 4-ка и в скучните моменти да разцепват белотец
      Кое си требе, оно си сака. Значи, последно четири таралежчета.....заемам се веднага да ги събудя. Дайте координати за два мъжки и два женски колеги. И както се разбрахме, таралежките едната брюнетка, другата блондинка.

      Коментар


      • До: Прогонване на змии от дома

        Те само да не сакат пръч тея пущини

        Коментар


        • До: Прогонване на змии от дома

          Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
          Те само да не сакат пръч тея пущини
          Епа оно козата си сака пръч ! А караваната - таралежи. Прочее, защо ги продават тия каравани некомплект бе ? Можеха поне два таралежа да турнат.

          Коментар


          • До: Прогонване на змии от дома

            Ако е купена на старо трябва да се сменят, консуматив са. То караваните други консумативи нямат. Може би гуми, та таралежите по книжка се сменят на 8-10 години или ако изтърват преждевременно.

            Коментар


            • До: Прогонване на змии от дома

              караваната е цял апартамент далга е 8 метра с баня тоалетна спалня хол микровалнова газови котлони мивка много шкавчета гардероб климатик сателит солар абе само таралежи няма а под караваната и на около постоянно нешто палзи е тва ми е проблема

              Коментар


              • До: Прогонване на змии от дома

                Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                ...Може би гуми...
                А трябват ли специални "змийски" гуми. То там плъпнало от змии, нормалните гуми се хлъзгат, няма ли специален грайфер, шарка за шофиране върху змии, който има опит да сподели. Може да има нещо от рода на Z/T-S ? Дайте да се справим с тая змийска напаст !!!

                Коментар


                • До: Прогонване на змии от дома

                  Първоначално публикуван от jorji_bg Преглед на мнение
                  караваната е цял апартамент далга е 8 метра с баня тоалетна спалня хол микровалнова газови котлони мивка много шкавчета гардероб климатик сателит солар абе само таралежи няма а под караваната и на около постоянно нешто палзи е тва ми е проблема
                  Колега, черно на бяло - смяташ ли да отчетеш съществуването на буквички като Щ, Ъ, Ф и подобни в българската азбука, или за теб ще пренаписваме езика ? Или това което не ти изнася не те засяга ?
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • До: Прогонване на змии от дома

                    Първоначално публикуван от jorji_bg Преглед на мнение
                    караваната е цял апартамент далга е 8 метра с баня тоалетна спалня хол микровалнова газови котлони мивка много шкавчета гардероб климатик сателит солар абе само таралежи няма а под караваната и на около постоянно нешто палзи е тва ми е проблема
                    Е па ти що не каза досега че си тъй добре оборудван? Пускай климатика на минус много, тъй змиите стават лениви и бавно подвижни. От солара и сателитката сглобяваш един лазер и ги трепеш дистанционно от космоса. Отделно от това от микровълновата можеш да си направиш перфектно оръжие което направо да променя клетъчната структура на змиите и да ги прави директно на вътрешни гуми за велосипед. Да не казвам пък от газовите котлони каква огнехвъргачка може да се избара. Направо ще падат печени, готови за консумация. Ае човек, ти си бил оборудван като за Трета световна война па си ръгнал да търсиш под вола теле.

                    Коментар


                    • До: Прогонване на змии от дома

                      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                      Колега, черно на бяло - смяташ ли да отчетеш съществуването на буквички като Щ, Ъ, Ф и подобни в българската азбука, или за теб ще пренаписваме езика ? Или това което не ти изнася не те засяга ?
                      Не се косиПускай го по надолнотоИ без вазелинНали сме в коша
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • До: Прогонване на змии от дома

                        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                        Колега, черно на бяло - смяташ ли да отчетеш съществуването на буквички като Щ, Ъ, Ф и подобни в българската азбука, или за теб ще пренаписваме езика ? Или това което не ти изнася не те засяга ?
                        Гоблине, респект. Не се ядосвай бе, човек, нали затова темата е тук, за да ни разсмива колегата с правопис. Малкия ми син вече му е фен, ако вземе, че почне да пише както трябва, цялата тема ще стане безинтересна. Много ни липсваше, докато го нямаше. Нека си пише в тая темичка, за другите си има модерация. Поздрави

                        Коментар


                        • До: Прогонване на змии от дома

                          Първоначално публикуван от jorji_bg Преглед на мнение
                          караваната е цял апартамент далга е 8 метра с баня тоалетна спалня хол микровалнова газови котлони мивка много шкавчета гардероб климатик сателит солар абе само таралежи няма а под караваната и на около постоянно нешто палзи е тва ми е проблема
                          Ето ти решение на проблема. Попаднал си на точното място. Казваш че си в балкана. Имаш скара, хладилник. Еми като ходиш горе, пускаш една тема тук, и се довличат няколко дузини офроудъри, да ти трепят змиите. То с АТВта, с матори, с джипове. Може и с планери да се дотресат. Оправят змиите, скарата и пийенйето, и заспиват по двора. После си спокоен с момето в караваната
                          Където Бирата, Там и Аз...

                          Коментар


                          • До: Прогонване на змии от дома

                            Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                            Ето ти решение на проблема. Попаднал си на точното място. Казваш че си в балкана. Имаш скара, хладилник. Еми като ходиш горе, пускаш една тема тук, и се довличат няколко дузини офроудъри, да ти трепят змиите. То с АТВта, с матори, с джипове. Може и с планери да се дотресат. Оправят змиите, скарата и пийенйето, и заспиват по двора. После си спокоен с момето в караваната
                            Аааааааа не, не. Не съм съгласен. Бесни офроудъри на двора. Тука си требе таралежи. Може и мангуста. Ама офроудъри не. Много пият бе.

                            Коментар


                            • До: Прогонване на змии от дома

                              тарся сигорност и спокоиствие вече и таралеж за да ми оспокои раиона и като вода някоя к...а там да не ни минават през краката гуштери пак и змии -сега някои от вас очаквам да садеиства за таралежите -а пак на този които му се вартят някакви 2-3 букви в главата го саветвам да иде да си купи един буквар и да го изяде та дасе успокои малко-ти луд ли си бре та ти ако гледаш кои как пише и по колко букви е згрешил ти трябва да изгониш половината очастници в саита бре иди в някои саит за краснопис и правопис а пак този които е измислил тук тази простотиа да се гонят хора штото би ли писали както не им харесвало на тях-да отидат да станат учители в някое училиште а не администратори и модератори в развлекателен саит

                              Коментар


                              • До: Прогонване на змии от дома

                                Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                                Аааааааа не, не. Не съм съгласен. Бесни офроудъри на двора. Тука си требе таралежи. Може и мангуста. Ама офроудъри не. Много пият бе.
                                Абе как може да се изкажеш така? Тъкмо уредих доста народ да пийеме на аванта. Ти взе че го светна .
                                Как можа. Падна ми в очите тотално
                                Където Бирата, Там и Аз...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X