Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мис Свят 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Мис Свят 2008

    Първоначално публикуван от Tougi Преглед на мнение
    musovir го каза най-добре. Това което прави една мис незнам-какво-си са парите и зидарията по лицето. Сигурен съм, че ако я срещнете на улицата няма да я познаете. А най-вероятно, няма и да се обърнете след нея (това е същото момиче!):
    Да поясня за тези, които не знаят но на нито една от тези снимки тя не е в естествен вид.
    Ето и демо как става
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

    Коментар


    • #32
      До: Мис Свят 2008

      Е що да не се обърна? Момичето си е хубаво и без грим. А вие я наредихте я в кафез, я на печката, я на боклука... Разбирам да не ви харесва - добре, ама всички тия пророкувания са бетер сказката за лисицата и гроздето...

      Коментар


      • #33
        До: Мис Свят 2008

        Според мен пък на непрефърцунената снимка е даже по-хубаво момичето...
        Както и да е. Всеизвестно е, че ако се абстрахираме от индивидуалните симпатии и извадим само сухата статистика, най-красиво е там, където се омешват много далечни гени. Стига да не е с участие на индианците, де - за мулатките ми беше приказката Лично аз намирам за интересни и някои дръпнати, да не казвам тайландки, ама ще го кажа )) А смесите бял-дръпнат могат да дадат страхотни резултати.
        Курвенлъкът и бардакчийството са прастари занаяти, ама подсилиш ли ги с модерната наука и възможностите стават безкрайни. Искам еврофондовете да одобрят научния ми проект - Създаване, отглеждане и възпитаване на нова порода компаньонки )) Ех, Дарвине, Дарвине... Жив да беше, та да ме видиш )))))
        Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

        Коментар


        • #34
          До: Мис Свят 2008

          Като не стигнала до гроздето, лисицата си казала, че сигурно е кисело

          Дааа... Е, до мис Свят не съм се и доближавал, но така да заклеймявате всички, които на младини се пробват в това поприще. От опит мога да кажа, че съм имал гадже манекенка и гадже бивш фотомодел. И първата вече е бивша манекенка. То си е до време и до лични решения. Не съм забелязал да са особено глупави. И двете сега са с висше образование, едната даже с две. Бачкат си по специалностите, без да ги лансира някой. Аз пък съм мноооого далеч от понятието чичко-паричко, за да може да се каже, че това са търсили... Та така с обобщенията и гроздето

          Е, покрай тях съм виждал такива колежки, че всичко изписано до тук е дори меко казано, но като цяло интелигентните и свестните сред тях, въобще не са изключение.
          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

          Коментар


          • #35
            До: Мис Свят 2008

            Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
            Като не стигнала до гроздето, лисицата си казала, че сигурно е кисело

            Дааа... Е, до мис Свят не съм се и доближавал, но така да заклеймявате всички, които на младини се пробват в това поприще. От опит мога да кажа, че съм имал гадже манекенка и гадже бивш фотомодел. И първата вече е бивша манекенка. То си е до време и до лични решения. Не съм забелязал да са особено глупави. И двете сега са с висше образование, едната даже с две. Бачкат си по специалностите, без да ги лансира някой. Аз пък съм мноооого далеч от понятието чичко-паричко, за да може да се каже, че това са търсили... Та така с обобщенията и гроздето

            Е, покрай тях съм виждал такива колежки, че всичко изписано до тук е дори меко казано, но като цяло интелигентните и свестните сред тях, въобще не са изключение.
            За гроздето не знам да ли е кисело. Аз съм по трюфелите. Има толкова много красиви момичета, които дори не са си и помисляли да ходят на такива конкурси. Още повече преди 1990.
            А това, че твоите приятелки са се образовали и сега работят каквото са искали, потвърждава правилото. За съжаление съвременните по-хубави момичета или стават елитни, или ходят по конкурси и стават мутреси, или са имали добро възпитание и знаят, че хубостта е до време.
            С изключение на двата големи града в Русия все още важи правилото - "брак по любов = брак с чужденец". Девушката е от Тюмен. Там бях 1990 година. Иначе можеше и да съм и татко...
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • #36
              До: Мис Свят 2008

              Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
              Е що да не се обърна? Момичето си е хубаво и без грим. А вие я наредихте я в кафез, я на печката, я на боклука... Разбирам да не ви харесва - добре, ама всички тия пророкувания са бетер сказката за лисицата и гроздето...
              Хах,ми щом е попаднала в тоз форум-в кереча е

              Коментар


              • #37
                До: Мис Свят 2008

                Ето как се става Миска http://www.vbox7.com/play:aecf6fe1
                Където Бирата, Там и Аз...

                Коментар


                • #38
                  До: Мис Свят 2008

                  Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                  Ето как се става Миска http://www.vbox7.com/play:aecf6fe1
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • #39
                    До: Мис Свят 2008

                    Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                    Ето как се става Миска http://www.vbox7.com/play:aecf6fe1
                    Е те така се става Mис прав си колега
                    SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                    +359 0878 888 874
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X