Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко е реално активен Форума?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Колко е реално активен Форума?

    Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
    Аз пък съм квартален шампион на 4 х 100 грама сливова с шопска. Ненадминат съм откакто навърших пълнолетие, щото преди това не ме включваха в генералното класиране, а си нямахме хоби и джуниор...
    Също така, като бях трети клас, преди да падне бай Тошо, спечелих първа награда на конкур(с) за рецитали на тема против пиенето с фразата "пиян човек, съдран чувал"... Така че- наздраве!!!
    Загледайте ми аватара, на тия двамцата съм им треньор, така че...
    Браво, браво ! Аз пък съм шампион на пиене 700мл. концентрат с препрятствия от рода на шопска салата.И тренирам усилено за олимпиадата в Лондон.
    По мое предложение към приятел се очаква да изнасяме лекции "Защо не е редно да се употребява алкохол" срещу скромна сума.После мислим да ги изпиваме най-бецеремонно.
    Търсим нови таланти.

    Коментар


    • #32
      До: Колко е реално активен Форума?

      В интерес на истината би могло да се покаже такава статистика ако някой го интересува предполагам. Малко не можах да я разбера анкетата, а и май вече не е активна за гласуване. А колко е активен даден участник зависи единствено от него. Аз лично доста чета специализираната информация но мнение там не мога да дам, защото съм лаик в авто ремонтите и по-голямата част от термините са ми малко чужди. В моита си област давам мнения но в друг форум който за съжаление е опорочен изначале та и там спрях да пиша. Това си е моя форум поне за сега тук ми е добре. Колега процеса да се запознаеш с учасниците и пишештите тук е двустранен." И честно с дървен философ, като мен не би ти било приятно да се запознаеш ."

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X