Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чистене на яйца от боята на колата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Чистене на яйца от боята на колата

    Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
    Сега е ред на "Империята отвръща на удара"...виждаш кой паркира на въпросното(въпросните) места и му подаряваш една огнеупорна тухла накисната обилно в киселина(сярна например) върху покрива на колата вечерта...сутринта ще има "поща" под колата...не че е "по християнски",но ве пак е някакво противодействие...
    Всички паркират навсякъде. По-скоро е някое хлапе-дебилче .
    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

    Коментар


    • #17
      До: Чистене на яйца от боята на колата

      Яйца не се чистят от боята на автомобилите! Доказано е!

      И аз имах подобен инцидент, по-точно едно гнездо беше паднало от буря, но там където се размаза жълтъка нищо не можа да поправи следите...

      То бяха, майстори, мивки, вълшебни смеси, ... нищо не подейства!

      В края на краищата теглих нова боя и реших проблема.

      За съжаление лошите са си научили урока!

      Т.
      Good guys drive Land Rovers!

      Коментар


      • #18
        До: Чистене на яйца от боята на колата

        Първоначално публикуван от Katzumoto Преглед на мнение
        Ужасни истории. Но пък така се премахват грешно паркиралите. Един съсед така си пазеше територията но веднъж от пръските засегнал и моята кола. И ако се забавиш с чистенето айцето направо с боята може да се отлепи понякога.
        A това с пазенето на местата е най-голямата дебилия.Да,ако някой ти паркира в двора на частния имот съм съгласен.Но пред блока е обществено място.Имам такъв съсед-дебил...
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • #19
          До: Чистене на яйца от боята на колата

          За дебилните съседи и кретеноизродчетата, има само един лек и той е БОЙ.Бой на почивки и на големи порции!
          Ferrum dum ignis candet cudendum est.

          Коментар


          • #20
            До: Чистене на яйца от боята на колата

            Може да е и местния бояджия. Особено ако яйца не са летели само пред неговия блок.

            Коментар


            • #21
              До: Чистене на яйца от боята на колата

              Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
              Може да е и местния бояджия. Особено ако яйца не са летели само пред неговия блок.
              Беше ме нацелило от страни и то в пластмасата, по боята имаше само няколко пръски, т.е. за щастие не много точен изстрел. Може даже да са целили тавана на съседната кола, но да са я прехвърлили. Ъгълът под който се беше разплискало показваше, че със сигурност е хвърлено от блока.
              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

              Коментар


              • #22
                До: Чистене на яйца от боята на колата

                Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                Може да е и местния бояджия. Особено ако яйца не са летели само пред неговия блок.
                А може да е някой, който не е спал цяла нощ от някоя тъпа аларма.

                Коментар


                • #23
                  До: Чистене на яйца от боята на колата

                  Първоначално публикуван от 6tur4e Преглед на мнение
                  А може да е някой, който не е спал цяла нощ от някоя тъпа аларма.
                  Поне за моята е изключено. Обикновено изключвам шоковия датчик и би се разпищяла само при отваряне на вратата или прерязване на кабелите.
                  Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Чистене на яйца от боята на колата

                    Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                    Може да е и местния бояджия. Особено ако яйца не са летели само пред неговия блок.
                    Местния бояджия няма да си играе на дребно с такива паяшки методи.Той щеше да ползва или евтина смивка,или спирачна течност.
                    С "Фармахим" - непобедим
                    Дизел - само дънки!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Чистене на яйца от боята на колата

                      пробваи с 3М ПАСТА първо с едра (абразивна) после с ситна(полираща)
                      ако не стане ми прати адреса си на SMS да ти пратя некоя лепенка на форума да я залепиш отгоре и всичко е по старому ДО СЛЕДВАШТАТА ПАРТИДА С ЯИЦА
                      (лепенките са в знак на благодарност че ме докара от събора)
                      само да не я налепиш като билборд
                      . LRE Bulgaria.
                      RRC SE V8 91г.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Чистене на яйца от боята на колата

                        Първоначално публикуван от 6tur4e Преглед на мнение
                        А може да е някой, който не е спал цяла нощ от някоя тъпа аларма.
                        Ooo, по коли с пищящи аларми, вече никой не хвърля яйца. Минали са на тежката артилерия - бутилки, плочки и т.н.

                        Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
                        Местния бояджия няма да си играе на дребно с такива паяшки методи.Той щеше да ползва или евтина смивка,или спирачна течност.
                        Не може да си представиш колко интересни хора има по тоя свят.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Чистене на яйца от боята на колата

                          Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                          Не може да си представиш колко интересни хора има по тоя свят.
                          Много добре знам какви екземпляри има.В случая се поставям на мястото на "местния бояджия".От известно време се занимавам с това (не,не с целене на коли с яйца,ми с бояджийство),та като що-годе компетентен казвам какво аз бих направил(хипотетично,такива гадости не правя или поне в краен случай.С яйца вероятно е по-забавно,което изключва деянието да е извършено от някой нормален човек и автоматично остават разните инфантили.
                          С "Фармахим" - непобедим
                          Дизел - само дънки!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Чистене на яйца от боята на колата

                            човешката злоба и завист нямат край

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X