От: Бар "Наздраве"
Имо го, бре.
Къде ще ходя без да прошетам бара!
А наздраве!
Имо го, бре.
Къде ще ходя без да прошетам бара!
А наздраве!
!






























:d

Тук са 81 потребители онлайн. 0 потребители и 81 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар