От: Бар "Наздраве"
Какво толко стана, че ще сме без бар? Я без глупости...Приказки без кръчмар!
Доде е време...
Наздраве!
Какво толко стана, че ще сме без бар? Я без глупости...Приказки без кръчмар!
Доде е време...
Наздраве!


.Наздраве

Тук са 188 потребители онлайн. 0 потребители и 188 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар