От: Бар "Наздраве"
Честито, честито и на Бочката, че само той почерпи две тави с агнешко днес
Наздраве
Честито, честито и на Бочката, че само той почерпи две тави с агнешко днес
Наздраве
Използвам, че Колю го нема, другите не протестират толкова 

Полегнал съм пред ТВ-то и чат пат надигам водчица 
Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар