От: Бар "Наздраве"
Лелелеле, днес окъснях, а? Наздраве Вили, Гриша, Саше и Жоре
А и на Бочката дето наднича
Лелелеле, днес окъснях, а? Наздраве Вили, Гриша, Саше и Жоре

А и на Бочката дето наднича

А наздраве,Саше!Наздраве и на Косьо!



Тук са 27 потребители онлайн. 0 потребители и 27 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар