От: Бар "Наздраве"
Е що само на себе си наля, Асан не е ли 'ора, на не го не му ли се пие, м? Хах, наздраве, Жоре, Вивке!
Е що само на себе си наля, Асан не е ли 'ора, на не го не му ли се пие, м? Хах, наздраве, Жоре, Вивке!
Тук са 497 потребители онлайн. 0 потребители и 497 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар