От: Бар "Наздраве"
Пак се отплеснах и ще остана без дозата.
Та наздраве, де!
Пак се отплеснах и ще остана без дозата.
Та наздраве, де!
Тук са 54 потребители онлайн. 0 потребители и 54 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар