От: Бар "Наздраве"
Пък аз съм изпил само 2 бири щото цял ден ме цепи тиквата.Ама наздраве де
Пък аз съм изпил само 2 бири щото цял ден ме цепи тиквата.Ама наздраве де





Тук са 72 потребители онлайн. 0 потребители и 72 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар