От: Бар "Наздраве"
Току-що откъснах първия домат!!!Вярно въззеленичък,амааа-ДОМАШЕН.
Наздраве.
Току-що откъснах първия домат!!!Вярно въззеленичък,амааа-ДОМАШЕН.
Наздраве.

Тук са 41 потребители онлайн. 0 потребители и 41 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар