От: Бар "Наздраве"
Аз като се разплатя и не се доразплатя съм най-доволна.Няма никой вече,но пък какво ми пука
Наздраве
Аз като се разплатя и не се доразплатя съм най-доволна.Няма никой вече,но пък какво ми пука
Наздраве
Бира с цаца...класика в жанра
)))
Наздраве


Тук са 48 потребители онлайн. 0 потребители и 48 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар