От: Бар "Наздраве"
Наздраве и от мен банда!
Нашия Румба дали взе изпитите, нищо не е казал, или аз съм пропуснала?
Наздраве и от мен банда!
Нашия Румба дали взе изпитите, нищо не е казал, или аз съм пропуснала?
...


Наздраве!
Тук са 126 потребители онлайн. 0 потребители и 126 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар