От: Бар "Наздраве"
Наздраве, ама аз щ си лягам, че ми се доспа.
Последно наздраве, и лека нощ.
Наздраве, ама аз щ си лягам, че ми се доспа.
Последно наздраве, и лека нощ.


Тук са 128 потребители онлайн. 0 потребители и 128 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар