От: Бар "Наздраве"
Свате, такова подобно, но по-вкусно ще има в Балчик.
Идваш ли?
Свате, такова подобно, но по-вкусно ще има в Балчик.
Идваш ли?


Тук са 212 потребители онлайн. 0 потребители и 212 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар