От: Бар "Наздраве"
То и свата ти го немаше. Нещо ви е съмнителна раЛтата
Наздраве, Коле!
Наздраве, Тишо, Тони!
То и свата ти го немаше. Нещо ви е съмнителна раЛтата
Наздраве, Коле!
Наздраве, Тишо, Тони!






Тук са 48 потребители онлайн. 0 потребители и 48 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар