От: Бар "Наздраве"
Ееее,хайде да кажа и аз едно мощно,силно,усмихнато...Наздравеее!
Ееее,хайде да кажа и аз едно мощно,силно,усмихнато...Наздравеее!

Довечера заминавам за Испания, и няма да мога да влизам за около седмица 

Тук са 57 потребители онлайн. 0 потребители и 57 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар