От: Бар "Наздраве"
Наздраве и от мен. С кафе, щото съм на работа.
Наздраве и от мен. С кафе, щото съм на работа.
.А наздраве!


Аре С водкена НАздравеТук са 19 потребители онлайн. 0 потребители и 19 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар