От: Бар "Наздраве"
Коле хляба важи
ребърцата по, ама най-се радвам на Мерлото
Наздраве!
Коле хляба важи


Наздраве за теб и цялото ти семейство!Тук са 68 потребители онлайн. 0 потребители и 68 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар