От: Бар "Наздраве"
Мисля,че това не подлежи на коментар....
Мисля,че това не подлежи на коментар....
!
В колата ми е лудница от такива музики
Наздраве,Коле.Наздраве на всички
Тук са 208 потребители онлайн. 0 потребители и 208 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар