От: Бар "Наздраве"
Ние сме отдавна на винце...
Няма да казвам с какво мезе, че не е много здравословно
Наздраве!
Ние сме отдавна на винце...
Няма да казвам с какво мезе, че не е много здравословно

Наздраве!



Наздраве
П.П.Ами не настиват,я,тях друго ги топли
Тук са 161 потребители онлайн. 0 потребители и 161 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар