От: Бар "Наздраве"
Готвите ли се за сбирката?
Не остана... само някакви си 9 дни...
Аз я чакам с голямо нетърпение.
Наздравею
Готвите ли се за сбирката?
Не остана... само някакви си 9 дни...
Аз я чакам с голямо нетърпение.
Наздравею
Наздраве-е-е-е...

Тук са 205 потребители онлайн. 0 потребители и 205 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар