От: Бар "Наздраве"
Като ме няма мен и няма кой да ви пусне музика бе, засрамете се...
Айде наздраве.
Като ме няма мен и няма кой да ви пусне музика бе, засрамете се...
Айде наздраве.
)
А наздраве!
Наздраве,Свате!
)Тук са 25 потребители онлайн. 0 потребители и 25 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар