От: Бар "Наздраве"
Гледам сте се почнали на виски щом сте рекли и аз на такова.

Е хайде наздраве.
Гледам сте се почнали на виски щом сте рекли и аз на такова.
Е хайде наздраве.


Че нещо ни оредяха бойните редици...



Че нещо ни оредяха бойните редици...



Наздраве!Аз едно време имах запазена маса тук ама скоро не съм идвал





,ама карай
Наздраве!!!




Тук са 281 потребители онлайн. 0 потребители и 281 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар