От: Бар "Наздраве"
наздраве и добра вечер на всички в бара
наздраве и добра вечер на всички в бара

...НАЗДРАВЕ!

Ама (пак) си тръгнаха, та съм на бира и M&M's 
Тук са 58 потребители онлайн. 0 потребители и 58 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар