От: Бар "Наздраве"
Добър вечер и Наздраве! Аз се потапям във виртуалния свят, да попукам малко
Още ведъж Наздраве!
Добър вечер и Наздраве! Аз се потапям във виртуалния свят, да попукам малко

Още ведъж Наздраве!




В Петък пътуваме по някое време около обяд
Ти?
Тук са 19 потребители онлайн. 0 потребители и 19 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар