От: Бар "Наздраве"
И аз се потапям, че утре трябва да мажа на крепостта.
Лека!
И аз се потапям, че утре трябва да мажа на крепостта.
Лека!
А наздраве!




А наздраве!Тук са 132 потребители онлайн. 0 потребители и 132 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар