От: Бар "Наздраве"
Вече и аз мога да седна при вас с едно студено бирЕ
Наздраве момичета и момчета!
Добре сте заварили


Вече и аз мога да седна при вас с едно студено бирЕ
Наздраве момичета и момчета!
Добре сте заварили
)...
За това пращам всичко да пасе и си гледам кефа - на мен и дъщеря ми!
Тук са 149 потребители онлайн. 0 потребители и 149 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар