От: Бар "Наздраве"
Ко става ?!
Мърда ли некой в тоя бар или всички легнахте при Тодорка ?!
Ко става ?!
Мърда ли некой в тоя бар или всички легнахте при Тодорка ?!





Тук са 109 потребители онлайн. 0 потребители и 109 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар