От: Бар "Наздраве"
Наздраве, банда.
Наздраве, банда.


Наздраве! 



Къде се изгуби?
ама за бирата е идеално....аз май май ще се накова тази вечер .....отново
ама за бирата е идеално....аз май май ще се накова тази вечер .....отново 
Тук са 61 потребители онлайн. 0 потребители и 61 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар