До: Бар "Наздраве"
Класика
Класика




.Тя нали знаеш след 2рата вече взима да ти се вблажнява
биричката

) жени, амаааа...
) жени, амаааа...





Как пея Охридското езеро 
)




)





Тук са 44 потребители онлайн. 0 потребители и 44 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар