До: Бар "Наздраве"
Наздравеееееееее Братя

.
Наздравеееееееее Братя




С вода много ги обичам
С бира не вървят
.
С вода много ги обичам
С бира не вървят 
.

Жоров ако е издъхнал сме двама ! Ще си ги поделим . Ако и той държи ще се опрайм някак си


Тук са 171 потребители онлайн. 0 потребители и 171 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар