До: Бар "Наздраве"
За малко да си иСпусТна днешното питие...
Наздраве!
За малко да си иСпусТна днешното питие...
Наздраве!

...


Наздраве все пак !



Наздраве все пак !







(като по-млад много се назландисвах)

Тук са 46 потребители онлайн. 0 потребители и 46 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар