До: Бар "Наздраве"
Добра вечер в навечерието на повечкото почивни дни.
Наздраве.
Добра вечер в навечерието на повечкото почивни дни.
Наздраве.
Как е иначе по вашия край ? Вали ли ?
.Иначе днес и миниторнадо видях..Наздраве
Наздраве ! Дай аз черпя ... без повод ! На кеф съм 
Наздраве ! Дай аз черпя ... без повод ! На кеф съм 
Наздраве!
Наздраве!

Неможах да намеря пържени картофи иначе ... Тук са 19 потребители онлайн. 0 потребители и 19 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар