Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Хайде, да не кажете, че не съм се отбил.
    Наздраве и от мен и спокойна неделя, че почивният ден е само един.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
      Хайде, да не кажете, че не съм се отбил.
      Наздраве и от мен и спокойна неделя, че почивният ден е само един.
      Ама предстоят серия от препивни дни

      Какво става с това време? 3 дена бедствено положение, а сега снегът се топи Бирата ли ми е много или верно утре няма да има сняг

      ПП: А и НАЗДРАВЕ
      Където Бирата, Там и Аз...

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
        ...
        Какво става с това време? 3 дена бедствено положение, а сега снегът се топи Бирата ли ми е много или верно утре няма да има сняг
        ...
        Топи се, ама, я виж днес какво става ... поне в Плевен всичко е затрупано и продължава да вали.
        Сега отивам и да го пробвам с джийп-а - как е "на возене". Така че, наздраве само на тези, които ще почиват активно и ще вдигнат чаши в днешния ден.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Еййй кракандета,а здравеите и от мен!!!Амчи то в тия мръфчасти времена ,чиляк няма време и едно наздраве да каже!! Оххх без малко господ да ме накаже в тия дни на пост. Оная седмица като направих суджуците,редих редих по пръти и саръци да зема да забравя в едно кише на мазето едно от коритата със суджук Добре че сабахален като отидох да си токна от буренцето, само за наши хора истръпнах...Бря к'о праим сяДобре че било на ладно и еля нищо му нямаше.Иначе щеш да ФЪРчи с коритото ф рикътъ
          Та такивати ми работи в наше село!!!!А НАЗДРЕВЕ!!!!!
          Чичкови ФЪР
          Последно редактирано от Чичко Фър; 20-12-09, 10:50.
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Наздраве банда !!

            Тука се мъча на обяд с една черна и гъста алжирка, .... а за мезе метнах в тиганчето едни луканки, че още са много меки, не са станали още .... ама ..... така добре омирисах къщата ......
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
              Топи се, ама, я виж днес какво става ... поне в Плевен всичко е затрупано и продължава да вали.
              Сега отивам и да го пробвам с джийп-а - как е "на возене". Така че, наздраве само на тези, които ще почиват активно и ще вдигнат чаши в днешния ден.
              Както си се топеше цяла нощ, взело че пак наваляло и тука Абе какво да се прави. Лято ще се чака
              Където Бирата, Там и Аз...

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                ЪъЪ тука по дУнаво снощи пак поледицата ни посети пък сега снегО...Стана една пЪрзалка...Всички правят обрАтен завой на тесни места с ръчна и много газ
                Non scholae sed vitae discimus.

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  На всички наздраве Мерлото е приказкаМезета и луканки и филета елени и дал ГосподАпа и време само за пиенье
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                    На всички наздраве Мерлото е приказкаМезета и луканки и филета елени и дал ГосподАпа и време само за пиенье
                    Дължиш ми клавиатура!!! Тая е цялата в лиги D Да ти е сладко...
                    Където Бирата, Там и Аз...

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Времето е пивко!
                      Преди обяд ходихме с един познат в гората на разходка, валя ни суграшица и дъжд, после сняг, изгоря ми бушон на запалването, и не се усетих, че е бушон, а направо пуснах един кабел към бобината, и по преките пътчета из балкана се прибрахме. Ама сняг вали здраво. И аз като вас си наливам едно винце, и ви викам Наздраве!
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Кольо, ти си ми най-близо...

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Чекай да видим кой ден е днеска , че теа дни нещо кръчмето съвсем беше замрело ... явно по време на криза се работи много . О ! Неделя е , значи - повод ! Сега наточих втора кана с мерло ...ама се пени като ...абе младо вино , буйно ! А и едни пържоли мариновани , от врат на прасе ... леко препечени ... отиде ми оффроуда днеска ...
                          Наздраве !
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                            Чекай да видим кой ден е днеска , че теа дни нещо кръчмето съвсем беше замрело ... явно по време на криза се работи много . О ! Неделя е , значи - повод ! Сега наточих втора кана с мерло ...ама се пени като ...абе младо вино , буйно ! А и едни пържоли мариновани , от врат на прасе ... леко препечени ... отиде ми оффроуда днеска ...
                            Наздраве !
                            И мойто се пени а ма как флиза
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Здравейте и от мен Как сте в този сняг и лед? Аз днес 1 час се опитвах да си размразя колата и открих, че предните врати не искат да се отворят

                              Теглих й една и си сипах едно малко уиски Наздрааааавеее !
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                                Здравейте и от мен Как сте в този сняг и лед? Аз днес 1 час се опитвах да си размразя колата и открих, че предните врати не искат да се отворят

                                Теглих й една и си сипах едно малко уиски Наздрааааавеее !

                                Ми налей едно малко и на колата, да се размрази.

                                Наздраве.
                                Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                                Honda CB 919 Hornet
                                0898849413-Светльо
                                Кръвна Група: 0+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 12 потребители онлайн. 0 потребители и 12 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X