До: Бар "Наздраве"
Наздраве Тони!
Аз мисля да се кача да поблондинствам малко обаче
Наздраве Тони!
Аз мисля да се кача да поблондинствам малко обаче
Ей това Приморско кво толкова пихте бре
Та сите нокаут



Наздраве на съборджиите, и на Тия, които бяха ангажирани ( по един или друг начин) и ни нямаше... 









Тук са 139 потребители онлайн. 0 потребители и 139 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар