До: Бар "Наздраве"
Мале,Кольо,ама те само дами бре...А наздраве,яд ме е че нямах възможност да дойда
Мале,Кольо,ама те само дами бре...А наздраве,яд ме е че нямах възможност да дойда









Тук са 59 потребители онлайн. 0 потребители и 59 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар