До: Бар "Наздраве"
Ами, ако тва море беше пълно с бира
.Мали-и-и.
Ами, ако тва море беше пълно с бира
Наздраве.


Поне докато се събудя 




Тук са 106 потребители онлайн. 0 потребители и 106 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар