До: Бар "Наздраве"
Добра вечер на присъстващите.
Време е за активна почивка, защото идват събота и неделя.
Наздраве
Добра вечер на присъстващите.
Време е за активна почивка, защото идват събота и неделя.

Наздраве








че е малко
мисли му като цъфнем с Траялчето къв сом трябва да си фанал
да ни стигне за мезе
да не газиме нощеска из Дунава и да ловиме сомове с ръце из подмолите
Тук са 80 потребители онлайн. 0 потребители и 80 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар