Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
    Днеска съм щастливсварих два казана ракиядве дамаджани напълних над 55 града.И са съм радостен че нема да купувам УРААААА
    Хитър си Вариш по 20-30 литра, та ако дойдат да те проверят, да не ти я приберат

    НАЗДРАВЕ

    ПП: Литексссс
    Където Бирата, Там и Аз...

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Заспахте ли бре?

      Наздраве!
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
        Заспахте ли бре?

        Наздраве!
        Наздраве Вили! Сега се прибрах от състезанието в Трявна и си наливам Арианка! Днес се видяхме с Румбата и Кольо но те сигурно още не са се прибрали.
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          И да паднем и да бием, пак ще се мепием/Само ЛЕВСКИ/
          "Ако спечеля, печели цял народ,
          Ако загубя, губя само мене си." Васил Левски

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Супер Предполагам добре сте изкарали

            Наздраве!
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Наздраве, дружината....местих квартира, та не писах сума време....

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от gonzo74 Преглед на мнение
                Колеги наздраве , ама мача е много, много нервен, но ще видим....../само Левски/
                Много нервен мач Честито
                Тоя мач ми заприлича на рекламата на Ариана : Аматьори срещат професионалисти... и разбира се профитата победиха с класически резултат

                Наздраве и без нерви
                Където Бирата, Там и Аз...

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                  Наздраве, дружината....местих квартира, та не писах сума време....
                  Еййй, здравей! Вчера се сетих, че отдавна не съм те "засичала" Приятно ми е да те видя пак
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    И един поздрав за Бат Марто и gonzo74

                    НАЗДРАВЕ
                    Където Бирата, Там и Аз...

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                      Много нервен мач Честито
                      Тоя мач ми заприлича на рекламата на Ариана : Аматьори срещат професионалисти... и разбира се профитата победиха с класически резултат

                      Наздраве и без нерви
                      Наздраве и поздрави на съдииската бригада от Перник.......и Само ЛЕВСКИ
                      "Ако спечеля, печели цял народ,
                      Ако загубя, губя само мене си." Васил Левски

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                        И един поздрав за Бат Марто и gonzo74

                        НАЗДРАВЕ
                        Аз не съм болен на тема УЕВСКИ и се разминаваш само с каса бира глоба.Наздраве Нива!
                        Под земята лази,
                        Левски гази!
                        Шо е то-?
                        Миньоро,Отборо!
                        Виден столичен ихтиолог

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                          И един поздрав за Бат Марто и gonzo74

                          НАЗДРАВЕ
                          благодарим, но нали знаеш ,че всичко хубаво на тоя свят е СИНЬО
                          "Ако спечеля, печели цял народ,
                          Ако загубя, губя само мене си." Васил Левски

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            ШО беше Перник Миньорооно град оно отбор пиянициНали служих с Перничани............
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                              Наздраве Вили! Сега се прибрах от състезанието в Трявна и си наливам Арианка! Днес се видяхме с Румбата и Кольо но те сигурно още не са се прибрали.
                              Аааа, прибрахме се, ама много страници нацвъкали пияндетата му ниедни, та докато го прочета всичките...
                              Наздраве колеги пиячи, радвам се да ви кажа за пръв път от 3 вечери тази вълшебна дума.
                              А най-много се радвам, е се прибрах на ход от Трявна. Т.е. поражениата по витарата са малки-едно силно тракащо каре, и един ветреещ се калник. Ще ги оправим, няма страшно, важното е алкохол да се лее! А аз съм уморен от пътя, и изобщо от преживяването, и от 2 литра бира вече съм омотан... Срамота, не мога да се позная...
                              Наздраве.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Аааа, прибрахме се, ама много страници нацвъкали пияндетата му ниедни, та докато го прочета всичките...
                                Наздраве колеги пиячи, радвам се да ви кажа за пръв път от 3 вечери тази вълшебна дума.
                                А най-много се радвам, е се прибрах на ход от Трявна. Т.е. поражениата по витарата са малки-едно силно тракащо каре, и един ветреещ се калник. Ще ги оправим, няма страшно, важното е алкохол да се лее! А аз съм уморен от пътя, и изобщо от преживяването, и от 2 литра бира вече съм омотан... Срамота, не мога да се позная...
                                Наздраве.
                                Наздраве Кольо!
                                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X