До: Бар "Наздраве"
И от мен наздраве-с червено домашно с кюфтаци.
И от мен наздраве-с червено домашно с кюфтаци.




Тук са 62 потребители онлайн. 0 потребители и 62 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар