До: Бар "Наздраве"
Да се разпиша и аз. Наздраве!
Да се разпиша и аз. Наздраве!






) и друго нема какво да кажа чепик та дрънка.

Тук са 317 потребители онлайн. 0 потребители и 317 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар