Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Поредния скучен ден. Къде сте, алкохолици. Криза. Баровете празни. Отдавам се на домашен алкохолизъм. Наздраве

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
      Поредния скучен ден. Къде сте, алкохолици. Криза. Баровете празни. Отдавам се на домашен алкохолизъм. Наздраве
      Какъв ти алкохол в тази жега.
      Сега е времето на бирата (питай nyvatest ) или на мастиката (наздраве, Тишо )

      Наздраве на всички.
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
        Какъв ти алкохол в тази жега.
        Сега е времето на бирата (питай nyvatest ) или на мастиката (наздраве, Тишо )

        Наздраве на всички.
        Каква жега...климатика на max и rullezz....Jack Daniel's....... Наздраве на бираджиите.....

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Бодо ти си лесен ,имаш си климатик,единственото ни спасение е че живеем в къща и не е такава жега,по-въпроса за скуката има решение ,аз ходя в морската на кафепонеже вече е късно за кафенце ,изпържиж малко св .дроб и съм направила една салатка от домадаско и краставеско и домашно сиренце ,и съм си наляла една чаша с балончета ,и викам да ви кажа по едно дзън,пък после ще видим.
          http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
            Бодо ти си лесен ,имаш си климатик,единственото ни спасение е че живеем в къща и не е такава жега,по-въпроса за скуката има решение ,аз ходя в морската на кафепонеже вече е късно за кафенце ,изпържиж малко св .дроб и съм направила една салатка от домадаско и краставеско и домашно сиренце ,и съм си наляла една чаша с балончета ,и викам да ви кажа по едно дзън,пък после ще видим.
            Една чаша с балончета????
            Наздраве, Краси!!!
            Прикачени файлове
            Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Най-после да се добера и аз до вкъщи, до компа и до нета и до любимата тема....
              Та, наздраве!
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                Една чаша с балончета????
                Наздраве, Краси!!!
                Хм тея балончета само през деня ,сега сме вечер и сме на софра,и с повече балончетаай дзън на сички.
                http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Да ви кажа и аз наздраве освен

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от veritas Преглед на мнение
                    Да ви кажа и аз наздраве освен
                    Ай келеш наздарве де хайманишстопли са навън и неможе да ти видим очите къв цвят са
                    наздраве.
                    http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Наздраве. ДАНС са ми назначили личен модератор, който ходи по гъза ми и трие всичко написано от мен. Голям кеф е, да Ви кажа.
                      (да не пропуснеш да изтриеш това, приятелю)
                      Един колега оръжейник (това е виц) бил от село, човека, имал да копае двор и да сади картофи. Обаче го пратили точно тогава командировка. И той взема GSM-а и се обажда на жена си. На висок глас и казва "Марийо, да не вземеш да поливаш из двора, оти патроните и гранатите, дека съм ги заровил отдоле че ръждясат и после ти трошим главата."......след 5 дена се обажда и вика "Марийо, ако ВКР-тата и ДАНС-аджиите са прекопали целийо двор, сей картофите..." Наздравееееееееее

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Наздраве.

                        Това с климатиците го знаем, ама навън е неприятно задушно.
                        Пък и от седене почти 2 часа на един служебен климатик вчера (духаше ми в гърба, а преди това бях "мокър" от жегата), сега ме е стегнало гърлото.
                        Първоначално публикуван от bodo
                        ...Наздраве. ДАНС са ми назначили личен модератор, който ходи по гъза ми и трие всичко написано от мен. Голям кеф е, да Ви кажа.
                        (да не пропуснеш да изтриеш това, приятелю)
                        Стига си мърморил, приятелю, знаеш как са правилата, няма нужда да дискутираме отново ей така - за спорта.
                        Хайде, наздраве. Нали сме се събрали тук малко да се отпуснем, не да си търсим повод за сръдни?
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                          Ай келеш наздарве де хайманишстопли са навън и неможе да ти видим очите къв цвят са
                          наздраве.
                          НЕ се издържа дома.Не ми се тръгваше от морето баси А очите ми са мораво червени Наздраи

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от veritas Преглед на мнение
                            НЕ се издържа дома.Не ми се тръгваше от морето баси А очите ми са мораво червени Наздраи
                            Вземи си отпуска ,една палатка в теранола и отивай на пляж,а и не на последно място едно мазило,щот освен очите и ти ще станеш цървен .А за очите имам едни съмнения че си са нашмулил ,щом са чирвени ,не бяха ли кафеви
                            ай наздраве.
                            http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                              ...Стига си мърморил, приятелю, знаеш как са правилата, няма нужда да дискутираме отново ей така - за спорта.
                              Хайде, наздраве. Нали сме се събрали тук малко да се отпуснем, не да си търсим повод за сръдни?
                              Не мърморя, ти па..... Наздраве. Аз живея тука, бе, как ще мърморя
                              И още вицове по темата.......
                              Казанлък. Частен двор. Тате, що поливаш розите с нафта......Е...и им мамата на розите, сине.....калашниците ще ръждясат.....

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                                Не мърморя, ти па..... Наздраве. Аз живея тука, бе, как ще мърморя
                                И още вицове по темата.......
                                Казанлък. Частен двор. Тате, що поливаш розите с нафта......Е...и им мамата на розите, сине.....калашниците ще ръждясат.....
                                Знаех си аз, че ще си признаеш за калашниците.
                                Хайде, наздраве.

                                Нещо май споменаваше за "She's Got the Jack"

                                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X